Mieszanka dziczyzny (mielona) – BAF na drogę Powiększ
BAF to GO®

Mieszanka dziczyzny (mielona) – BAF na drogę

Nasza mieszanka z dziczyzną oferuje Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wyjątkowe urozmaicenie w misce. Skład karmy obejmuje jelenie pierwszej klasy, sarny, dzikie ptactwo i daniele (w zależności od dostępności) i charakteryzuje się wysoką zawartością białka i niską wartością tłuszczu.

Info: Cała dziczyzna pochodzi z Meklemburgii-Pomorza Przedniego lub Brandenburgii - gwarancja najwyższej jakości produktu.

Dodatkowa zaleta: Podobnie jak wszystkie inne nasze produkty BAF na drogę, również ten produkt jest delikatnie gotowany w specjalnym procesie produkcji i w ten sposób konserwowany - całkowicie bez dodatków takich jak sól. Możesz mieć pewność, że wszystkie produkty BAF na drogę są naturalne i sterylnie zapakowane.

Zarówno proces produkcji, jak i sposób pakowania zostały zoptymalizowane tak, aby możliwe było przechowywanie bez konieczności stosowania specjalnych środków chłodniczych. Produkty mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej przez okres do 2 lat. Należy jednak unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu należy przechowywać w chłodnym miejscu i spożyć w ciągu 2-3 dni.

Skład:
Jeleń szlachetny, sarna, dzik i daniel (w zależności od dostępności).

Dodatki:
Guma guar jako naturalny środek zagęszczający.

Uwaga: K&K Petfood GmbH pozyskuje surowce, a więc również mięso z dziczyzny, z regionu Perleberg. Gra żyje tam swobodnie i może ewentualnie połykać różne przedmioty, takie jak kamienie, metal, szkło, plastik itp., które później trafiają do mieszanki gry. Ponadto możliwe jest, że nawet pomimo ścisłych kontroli, w mięsie znajdują się pozostałości śrutu. Dlatego zalecamy, aby zawsze przed podaniem produktu sprawdzić, czy nie zawiera on obcych cząstek - ponieważ zdrowie Twojego czworonożnego przyjaciela jest bliskie naszemu sercu!

Z delikatnym mięsem z dziczyzny. Zapewnia smaczną odmianę i dostarcza dużo białka.

Więcej informacji

500 g (Paczka)

15,90 zł*


Powrót

WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...