BAF to GO®

Mieszanka ryba + mięso kurze (mielona) – BAF na drogę

Nasz Fish & Chicken Mix składa się w 40 % z ryby i w 60 % z kurczaka. Zdrowa mieszanka: kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w rybach wzmacniają skórę, sierść i serce Twojego czworonożnego przyjaciela, a przetworzone kości i chrząstki z tuszki kurczaka dostarczają Twojemu pupilowi ważnego wapnia. Konsystencja jest drobno zmielona, dzięki czemu produkt ten jest szczególnie polecany dla mniejszych psów i kotów.


Dodatkowa zaleta: Podobnie jak wszystkie inne produkty BAF na drogę, nasz Fish & Chicken Mix jest delikatnie gotowany w specjalnym procesie produkcji i wyjątkowo trwały - całkowicie bez dodatków takich jak sól. Możesz mieć pewność, że wszystkie produkty BAF na drogę są naturalne i sterylnie zapakowane.

Zarówno proces produkcji, jak i sposób pakowania zostały zoptymalizowane tak, aby możliwe było przechowywanie bez konieczności stosowania specjalnych środków chłodniczych. W przypadku całego asortymentu BAF na drogę nie jest konieczna zamrażarka - produkty mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej do 2 lat. Należy jednak unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych. Zalecamy dobrze wymieszać produkt przed otwarciem. Po otwarciu należy przechowywać w chłodnym miejscu i spożyć w ciągu 2-3 dni.

Ponieważ nasze produkty BAF na drogę nie wymagają chłodzenia, są one dostarczane oddzielnie od mrożonek w styropianowym pudełku za pomocą specjalnie opracowanego dna pośredniego!

Delikatnie przyrządzone, specjalnie zapakowane, o szczególnie długim terminie przydatności do spożycia nawet bez chłodzenia - TO jest BAF na drogę!

Skład:
60 % tuszki kurczaka
40 % głów łososia

Dodatki:
Guma guar jako naturalny środek zagęszczający

Gotowane kości są bezpieczne dla psów
Wszystkie nasze produkty BAF na drogę® są gotowane delikatnie i powoli, dzięki czemu kości w nich zawarte są również jadalne i strawne dla psów. Dzięki specjalnemu procesowi gotowania kości nie rozpadają się i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia Twojego psa. Kości stają się miękkie podczas gotowania i są bezpiecznym i naturalnym źródłem wapnia i wielu innych ważnych składników odżywczych.

Z dobrze ugotowanym mięsem z kurczaka i ryb. Dobre dla skóry, sierści i układu odpornościowego.

Więcej informacji

380 g puszki

13,90 zł*


Powrót

WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...