BARF-Ekspert®

Power-Mix z ziemniakami

Nasze pierwsze menu BARF składa się z naszego ulubionego produktu Power-Mix, mieszanki grubo mielonych żwaczy i mielonego wołowego mięsa szyi w połączoniu ze świeżo gotowanymi ziemniakami. Dzięki wyższemu udziałowi tłuszczu w tkance mięśniowej wołowego mięsa szyi Twój ulubieniec dostanie dodatkową porcję energii.

Bardzo korzystna w tym produkcie BARF jest również wysoka zawartość żelaza i witamin z grupy B, witaminy E oraz substancji mineralnych i mikroelementów. Mieszankę należy podawać wyłącznie na surowo i bez dodawania dalszych składników – zawiera ona już wszystko, czego Twój ulubieniec potrzebuje do żywienia zgodnego z gatunkiem!

Dodatkowe informacje / skład:
wołowe mięso szyi: 40%, żwacz: 40%, gotowane ziemniaki: 20%

Wskazówka: Firma K&K Petfood GmbH uzyskuje swoje surowce, takie jak między innym „zielone żwacze”, z własnej ubojni w Perlebergu. Bydło w tej ubojni (zwierzęta ubojowe / krowy) pochodzi głównie z chowu pastwiskowego. Może się zdarzyć, że zwierzęta wypasane na pastwisku zjedzą czasem razem z trawą także różne przedmioty, takie jak na przykład kamienie, metal, szkło, plastik itd., które mogą się potem znaleźć w ich żołądku. „Zielony żwacz” to jedna z czterech komór żołądka bydła. 

Czysto naturalny produkt „zielony żwacz” nie jest myty podczas produkcji w naszej ubojni, lecz jedynie wysypywana jest jego główna zawartość, aby pozostawić wszystkie włókna roślinne, ważne składniki odżywcze, witaminy i przede wszystkim florę oraz faunę. To właśnie jest między innymi powodem, dlaczego psy tak chętnie jedzą „zielone żwacze”. 

Mimo ścisłych kontroli jakościowych i ogromnej staranności nie zawsze udaje się całkowicie usunąć wszystkie ciała obce znajdujące się w „zielonym żwaczu”. Zalecamy w związku z tym sprawdzenie produktów pod kątem obecności ciał obcych przed podaniem ich psu, jako że zdrowie wszystkich domowych pupili szczególnie leży nam na sercu.  

  • Artykuł schłodzony: Tak

Nasze pierwsze menu BARF składa się z naszego ulubionego produktu Power-Mix, mieszanki grubo mielonych żwaczy i mielonego wołowego ...

Więcej informacji

Dodatkowe informacje
Tak
Tak
Tak
Składniki analityczne
17,3 %
14,2 %

1000 g (Paczka)

14,50 zł*

14,50 zł / kg


Powrót

WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...