BARF-Ekspert®

Powermix light

Powermix light to karma szczególnie polecana dla psów, które mają nadwagę. Produkt ten dzięki zawartości drobiu jest niskotłuszczowy, a obecne w nim żwacze dostarczają niezbędnych witamin, substancji mineralnych i mikroelementów. Grubo mielona konsystencja sprawia, że Powermix light jest lekkostrawny i doskonale sprawdza się w żywieniu psów.

Pozwoli on odżywiać Twojego psa w sposób zdrowy i zbilansowany bez konieczności samodzielnego komponowania jego diety. Produkt stosować tylko na surowo.

Dodatkowe informacje / skład:
drób: 60%
wołowina: 20%
żwacz: 20%

Uwaga: Może zawierać kawałki kości!

Wskazówka: Firma K&K Petfood GmbH uzyskuje swoje surowce, takie jak między innym „zielone żwacze”, z własnej ubojni w Perlebergu. Bydło w tej ubojni (zwierzęta ubojowe / krowy) pochodzi głównie z chowu pastwiskowego. Może się zdarzyć, że zwierzęta wypasane na pastwisku zjedzą czasem razem z trawą także różne przedmioty, takie jak na przykład kamienie, metal, szkło, plastik itd., które mogą się potem znaleźć w ich żołądku. „Zielony żwacz” to jedna z czterech komór żołądka bydła. 

Czysto naturalny produkt „zielony żwacz” nie jest myty podczas produkcji w naszej ubojni, lecz jedynie wysypywana jest jego główna zawartość, aby pozostawić wszystkie włókna roślinne, ważne składniki odżywcze, witaminy i przede wszystkim florę oraz faunę. To właśnie jest między innymi powodem, dlaczego psy tak chętnie jedzą „zielone żwacze”. 

Mimo ścisłych kontroli jakościowych i ogromnej staranności nie zawsze udaje się całkowicie usunąć wszystkie ciała obce znajdujące się w „zielonym żwaczu”. Zalecamy w związku z tym sprawdzenie produktów pod kątem obecności ciał obcych przed podaniem ich psu, jako że zdrowie wszystkich domowych pupili szczególnie leży nam na sercu.  

  • Artykuł schłodzony: Tak

Powermix light to karma szczególnie polecana dla psów, które mają nadwagę. Produkt ten dzięki zawartości drobiu jest niskotłuszczowy ...

Więcej informacji

Dodatkowe informacje
Tak
Tak
Tak
Składniki analityczne
15 %
15 %
3 %
66 %

1000 g (Paczka)

13,00 zł*

13,00 zł / kg


Powrót

WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...