BARF-Ekspert®

Trawieniec

Pozwól swojemu psu poczuć niespotykany smak: trawieńca wołowego! Ten wyjątkowy rarytas jest lekkostrawny i idealnie nadaje się jako uzupełnienie w codziennej diecie BARF.

Info: trawieniec to ostatnia z czterech komór żołądka przeżuwaczy, w którym odbywa się właściwy proces trawienia. Zawartość jest bardzo dobrze strawiona, dzięki czemu Twojemu psu ułatwione jest przyswajanie pokarmu. Wartościowe pozostałości pożywienia przeżuwaczy, w tym witaminy, substancje mineralne oraz bakterie, są w trawieńcu nadal zawarte i zapewniają Twojemu psu kompleksowe zaopatrzenie.

Trawieniec w naszej produkcji jest myty i mielony. Nasze bezpośrednie przetworzenie świeżego mięsa zapewnia temu produktowi najwyższą jakość. Do wytworzenia wykorzystywane są tylko i wyłącznie żołądki zwierząt wypasanych z Meklemburgii-Pomorza Przedniego, które hodowane były zgodnie z wymaganiami gatunku.

Skład: 100% trawieniec mielony

Wskazówka: Firma K&K Petfood GmbH uzyskuje swoje surowce, takie jak między innym „trawieniec”, we własnej ubojni w Perlebergu. Bydło w tej ubojni (zwierzęta ubojowe / krowy) pochodzi głównie z chowu pastwiskowego. Może się zdarzyć, że zwierzęta wypasane na pastwisku zjedzą czasem razem z trawą także różne przedmioty, takie jak kamienie, metal, szkło, plastik itd., które mogą się potem znaleźć w ich żołądku. „Trawieniec” to jedna z czterech komór żołądka bydła.

  • Artykuł schłodzony: Tak

Pozwól swojemu psu poczuć niespotykany smak: trawieńca wołowego! Ten wyjątkowy rarytas jest lekkostrawny i idealnie nadaje się jako ...

Więcej informacji

500 g (Kiełbaski)

10,00 zł*

20,00 zł / kg


Powrót

WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...