BARF-Ekspert®

Żwacz w całości

Tak utrzymasz swojego psa w dobrej formie: zielony żwacz zawiera liczne wartościowe witaminy i substancje mineralne. Szczególnie nadaje się dla zwierząt ze zwiększonym zapotrzebowaniem na żelazo i ze względu na wysoką zawartość choliny, również przy uszkodzeniach wątroby. Dzięki licznym bakteriom produkt ten trwale zapewnia zdrową florę jelitową Twojego pupila!

Info: żwacz to jedna z czterech komór żołądka bydła. W formie karmy dla psów jest oferowany jako żwacz zielony i żwacz oczyszczony. Zielony żwacz jest pozostawiony całkowicie bez obróbki, dlatego nawet zamrożony zachowuje świeży kolor nasyconej zieleni. Zwiera również znacznie wyższą wartość odżywczą niż żwacz czyszczony, a to dlatego, że w ściankach żwaczy znajdują się nadal liczne zdrowe bakterie.

Produkt dostarczany jest w jednym kawałku i bardzo łatwo można go porcjować. Struktura żwacza jest wciąż dobrze rozpoznawalna.

Skład: 100% żwacza

Wskazówka: Firma K&K Petfood GmbH uzyskuje swoje surowce, takie jak między innym „zielone żwacze”, we własnej ubojni w Perlebergu. Bydło w tej ubojni (zwierzęta ubojowe / krowy) pochodzi głównie z chowu pastwiskowego. Może się zdarzyć, że zwierzęta wypasane na pastwisku zjedzą czasem razem z trawą także różne przedmioty, takie jak kamienie, metal, szkło, plastik itd., które mogą się potem znaleźć w ich żołądku. „Zielony żwacz” to jedna z czterech komór żołądka bydła.

Czysto naturalny produkt „zielony żwacz” nie jest myty podczas produkcji w naszej ubojni, lecz jedynie wysypywana jest jego główna zawartość, aby pozostawić wszystkie włókna roślinne, ważne składniki odżywcze, witaminy i przede wszystkim florę oraz faunę. To właśnie jest między innymi powodem, dlaczego psy tak chętnie jedzą „zielone żwacze”.

Mimo ścisłych kontroli jakościowych i ogromnej staranności nie zawsze udaje się całkowicie usunąć wszystkie ciała obce znajdujące się w „zielonym żwaczu”. Zalecamy w związku z tym sprawdzenie produktów pod kątem obecności ciał obcych przed podaniem ich psu, jako że zdrowie wszystkich domowych pupili szczególnie leży nam na sercu.

  • Artykuł schłodzony: Tak

Tak utrzymasz swojego psa w dobrej formie: zielony żwacz zawiera liczne wartościowe witaminy i substancje mineralne.

Więcej informacji

1000 g (Paczka)

11,00 zł*

11,00 zł / kg


Powrót

WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...