BAF na DROGĘ
Teraz bez chłodzenia do 2 lat przydatny do spożycia 

BAF na DROGĘ: na te produkty czekaliście bardzo długo. A to dlatego, że nasz asortyment BAF na DROGĘ oferuje dodatkową korzyść dla tych, którzy chętnie podróżują, ale również dla domatorów, którzy nie posiadają zamrażarki. Wszystkie artykuły są sporządzane z tych samych wysokowartościowych surowców naturalnych jak przy naszej karmie mrożonej BARF (żwacze, mieszanka mięsa kurzego i wołowiny, wołowe mięso mięśniowe, itd.), a specjalny proces delikatnego gotowania, jak również udoskonalone opakowanie sprawiają, że karma ta jest szczególnie długo przydatna do spożycia.

Zarówno proces wytwarzania, jak i sposób opakowania zostały tak zoptymalizowane, że produkty można spożywać bez chłodzenia przez 2 lata.

Należy jednak uważać, aby mieszanki karmy BAF na DOGĘ przechowywane były w suchym miejscu o temperaturze pokojowej, wolnym od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu wszelkie produkty BAF na DROGĘ należy przechowywać w chłodnym miejscu i od 2 do 3 dni skarmić.

Nam jako K&K Petfood GmbH – BARF-Ekspert.pl bardzo zależało w rozwoju tej linii produktów, aby produkty BAF na DROGĘ były całkowicie wolne od dodatkowych substancji chemicznych, takich jak sole, a zarazem długo trwałe i przydatne do spożycia. W ten sposób możecie być pewni, że wszystkie nasze produkty BAF na DROGĘ są naturalne i sterylnie zapakowane. Jako, że produkty BAF na DROGĘ nie wymagają chłodzenia są w styropianowych paczkach oddzielane od karmy mrożonej przez specjalnie opracowane drugie dno i tak też dostarczane!

Delikatnie gotowane, specjalnie zapakowane,
także bez chłodzenia szczególnie długo przydatne do spożycia – to jest BAF na DROGĘ!

BAF na DROGĘ – prosty sposób, aby zrobić coś dobrego dla Twojego psa!
Lepiej być nie może!


Zamów teraz... 

BAF na DROGĘ – teraz bez chłodzenia do 2 lat przydatny do spożyciaWSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...