Masz pytania kategorii technicznej/dotyczące rejestracji bądź problemów z Twoim zamówieniem?

Masz pytania kategorii technicznej/dotyczące rejestracji bądź problemów z Twoim zamówieniem? W dalszej części, na pewno znajdziesz właściwą odpowiedź. Wystarczy kliknąć na odpowiednie pytanie. Jeżeli Twój problem nie ustąpi lub jeśli chcesz otrzymać dodatkowe informacje, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Jak i do kiedy mogę anulować swoje zamówienie?

Produkt o standardowej wysyłce: anulacja w dniu zamówienia do godziny 15:00. Anulowanie zamówienia może być jedynie przyjęte drogą telefoniczną.
Telefon: +49 (0) 38 76-30 73 80

Prawo do odstąpienia od umowy kupna nie dotyczy opcji anulowania zamówienia.

Jak działa rejestracja online/logowanie?

Podaj swój adres e-mail, który zapisałeś na swym koncie w polu „adres e-mail”. Następnie wprowadź dowolnie wybrane przez Ciebie hasło w pole „hasło” i kliknij przycisk „zaloguj”.

Jak mogę zmienić swoje imię i nazwisko/swój adres?

Taka zmiana może być szybko dokonana. Przejdź do punktu menu „twoje konto” – „mój adres” i wprowadź zmienione imię i nazwisko albo nowy adres.

Czy mam dostęp do informacji o moim koncie online?

Tak, w punkcie menu „twoje konto”. W każdej chwili możesz tam przeglądać wszystkie informacje oraz sprawdzać status obecnych i przeszłych zamówień.

Jakie funkcje oferuje punkt menu „twoje konto”?

Możesz przeglądać wszystkie informacje oraz raporty na temat statusu obecnych i poprzednich zamówień, sprawdzać status i informacje o przesyłce, zmienić adres dostawy lub adres e-mail i zarządzać serwisami informacyjnymi, takimi jak newsletter.

Co mogę zrobić, gdy zapomnę mój adres e-mail?

Adres e-mail, który podałeś przy rejestracji jest tożsamy z tym, na który otrzymasz potwierdzenie zamówienia. Jeśli nadal nie potrafisz go sobie przypomnieć, zapraszamy do wysłania nam wniosku poprzez nasz formularz kontaktowy.

Niniejszym prosimy o podanie nam pełnego imienia i nazwiska, kodu pocztowego, daty urodzenia, numeru telefonu oraz ważnego adresu e-mail. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak tylko to będzie możliwe.WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...