Poznaj bliżej naszą firmę!

K&K Petfood to producent wysokiej klasy karm dla zwierząt
Firma K&K Petfood GmbH/Barf-Ekspert.pl już od wielu lat produkuje doskonałej jakości żywność dla zwierząt. W miejscowości Perleberg powstają znakomite karmy mrożone Perleberg – najwyższej jakości pożywienie dla psów i kotów. Jako przedsiębiorstwo certyfikowane całkowicie rezygnujemy przy tym ze szkodliwych dodatków i z całą odpowiedzialnością dbamy o to, aby nasze produkty zachowywały swoje wartości naturalne i witaminy.

Nasze mięso w 100% pochodzi z Niemiec

Zwierzęta ubojowe pochodzą głównie z Meklemburgii-Pomorza Przedniego i Brandenburgii, czasami też z Dolnej Saksonii. Wszystkie gospodarstwa są nam znane osobiście i gwarantują zdrowy chów pastwiskowy. Pochodzące z nich bydło w dużej części posiada certyfikaty QS i doskonale nadaje się do produkcji karm mrożonych. Indyki, kury i jagnięta pochodzą z Dolnej Saksonii, a ryby sprowadzamy z Bremy. Także w przypadku tych segmentów mięsnych gwarantujemy zawsze pewne pochodzenie surowca i najwyższe standardy jakości.

Zdrowo i zgodnie z wymogami gatunku

Składniki naszych karm są idealnie dostosowane do faktycznych potrzeb Twojego czworonoga, dlatego oferujemy perfekcyjne mieszanki BARF bogate w witaminy, substancje odżywcze i mineralne. Skład produktów konsultujemy z naszym lekarzem weterynarii Dr. med. vet. Christiane Klemt, która służy nam zawsze profesjonalną i fachową poradą. Dzięki temu firma K&K Petfood może niezmiennie dawać swoim klientom gwarancję najwyższej jakości produktu, jego absolutnej świeżości oraz żywienia zgodnego z wymogami gatunku.

Nasz zespół daje z siebie wszystko

Nasz zespół składa się z 35 pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, abyś mógł cieszyć się radością i zdrowiem swojego czworonoga. Regularne działania dokształcające, najwyższy poziom know-how, bogate doświadczenie oraz ekstremalnie wysokie wymagania w zakresie jakości i bezpieczeństwa są gwarancją tego, co klienci tak bardzo sobie cenią w mrożonych karmach z Perleberg: wartościowe produkty, najlepsza obsługa i bezproblemowa realizacja zamówień.

Mamy wszystko pod kontrolą

Produkujemy karmę premium pierwszej klasy – dla Twojego pupila. Nasze atuty: Firma ma siedzibę na terenie jednej z największych ubojni w kraju związkowym Brandenburgii. Dzięki temu dostajemy codzienne najświeższy towar. Krótka droga najwyższej jakości!

Gotowe artykuły pakowane są przez nas bezpośrednio w zakładzie – w stabilne pojemniki

polistyrenowe obłożone suchym lodem i umieszczone w kartonie. A dbając o to, aby wszystko dotarło do Twojego domu w stanie nienaruszonym, stworzyliśmy przemyślany system logistyczny, zapewniający ekstremalnie krótki czas oraz perfekcyjne warunki transportu. W Niemczech współpracujemy z największymi firmami dostawczymi. Nasza wysyłka jest terminowa, bezpośrednia i bezpieczna.

– Chętnie zrealizujemy Twoje zamówienie!
– Na nas można polegać – od samego początku!
– Najwyższe wymagania jakościowe przy zakupie mięsa.
– Zgodny z wymogami gatunku skład żywności dla zwierząt.
– Ścisła kontrola poszczególnych procesów produkcji.
– Staranne pakowanie karm premium.
– Szybki transport – aż pod drzwi Twojego domu.


Po prostu daj swojemu pupilowi tego spróbować:
Czy to karma mrożona, czy produkt do żucia – na pewno będzie mu smakowało, o tym jesteśmy przekonani!

Najwyższej jakości karmy zwierzęce firmy K&K Petfood GmbH
– zbilansowane,
– zgodne z wymogami gatunku,
– zdrowe,
– świeże,
– w dobrej cenie.

Lepiej się nie da! Najlepsza jakość dla Twojego pupila!WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcecie w przyszłości żywić swojego pupila w sposób zdrowy i zbilansowany zgodnie z metodą BARF... więcej...

NOWOŚĆ: B.A.R.F. kalkulator

Tak bez problemu obliczysz faktyczne zapotrzebowanie żywieniowe Twojego czworonoga! więcej...

100% Made in Germany

Wszystkie nasze zwierzęta ubojne pochodzą z niemieckich gospodarstw i są hodowane na pastwiskach. więcej...


Jesteśmy na Facebooku
Zapraszamy ponownie. więcej...